Adler Media | Hakkımızda
6
page-template-default,page,page-id-6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Adler Medya, Avrupa pazarında markasını büyütmek ve daha etkin olmak isteyen bir çok şirkete çözüm ortaklığı sunan, sektörünün önde gelen medya ajansıdır.

Adler Media olarak başta Almanya pazarı olmak üzere Türkiye ve Avrupa genelinde müşterilerimize ve markalarına en iyi hizmeti en başarılı sonuçlarla vermeye odaklanmış bir medya ajansıyız.

İş hedeflerinize en optimum koşullarda ulaşmanız ve en kalıcı sonuçları elde etmeniz için Avrupa medyasının özel fırsatlarını sizlere sunuyor ve mevcut koşullara yeni bir dinamizm katarak markanıza özel farklı çözümler yaratmaya önderlik ediyoruz,

Uzun soluklu işbirliklerimizin gururu ve karşılıklı güvenle ajans-müşteri ilişkilerimize en yüksek değeri veriyor, daimi çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

Kurucumuz Aziz Kartal Ergür’ün 20 yıllık sektör deneyimiyle yönettiği Adler Medya, Avrupalı Türkler ile Türkiye’deki firmaları kurumsal bir çerçevede biraraya getirmektedir.

Aziz Kartal Ergür, Türkiye’nin alanında ilk açılan fakülte olan, bir çok televizyon yöneticisi, ekran yüzleri ve dizi oyuncularının yetiştiği Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesinden 1993 yılında mezun olduktan sonra SHOW TV’de genel müdür asistani olarak göreve başladı. Ocak 1996 yılında KANAL D’ye transfer olduğunda, Türkiye’de ilk defa Avrupa yayınlarını başlatan isim olarak Mart 1996 yılında EURO D kanalının kuruculuğunu yaptı. 10 yıl boyunca devam ettirdiği EURO D genel müdürlük görevinde bir çok başarılı projeye imza attı. Ayrıca bu dönemde Amerika’da Los Angeles Chapman Üniversitesinde medya yönetimi programını bitirdi. Başarılı geçen 10 yıllık Euro D genel müdürlüğünün ardından 2006 yılında ATV Avrupa’ya transfer olarak genel müdürlük görevine getirildi. 2008 yılına kadar sürdürdüğü ATV Avrupa genel müdürlüğünün ardından Avrupa’da reklam ajanslarında yöneticilik ve Avrupa’da alanında marka olan şirketlere medya danışmanlığı yaptı.

Medya danışmanlığı yaptığı şirketlere verdiği hizmetleri daha kurumsal hale getirmek, kuruluşunda yer aldığı ve 20 yıldan fazla yöneticilik yaptığı Avrupa pazarında daha etkin çalışmak, sayıları 7 milyonun üzerinde olan Avrupalı Türkler ile Türkiye’deki firmaları bir araya getirerek karşılıklı ticaret hacminin artmasına destek olmak üzere Avrupa pazarında etkin olmak isteyen bir çok şirkete çözüm ortaklığı sunan ADLER MEDIA GMBH şirketini kurdu.